zaloguj się   

UWAGA:
to jest strona archiwalna

aktualna strona pod adresem

http://gorka.rawa-kopernik.pl
SmodCMS

Poznaj zawód podczas stażu lub praktyk

 

 

 

DEKLARACJA UCZESTNIKA PROJEKTU oraz OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU - pobierz.zip

Kurs florystyczny – rozpoczęcie 23.09. 2017r. Uczestnikami kursu jest grupa 10 osobowa z klas: IVTŻIUG , IITŻIUG. Zajęcia poprowadzi Pani Teresa Wilk. Celem kursu jest umiejętność związana z aranżacją Sali konsumenckiej, dobieraniem barw i kompozycji, układaniem kwiatów w naczyniach, dekorowaniem stołów.

Kurs carvingu- rozpoczęcie kursu 22.09.2017r. Uczestnikami kursu jest grupa 10 osobowa z klas: IITHO. Kurs poprowadzi Marek Rybacki mistrz Polski w carvingu. Celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności przez uczniów w zakresie carvingu czyli przygotowania dekoracji z warzyw i owoców a szczególności wypracowanie nawyków zawodowych.

Kurs barmański – rozpoczęcie kursu 30.09. 2017r. Uczestnikami kursu jest grupa 10 osobowa z klasy IIITŻIUG . Zajęcia poprowadzi Pan Bartosz Prońko. Celem kursu jest umiejętność profesjonalnego przyrządzania napojów alkoholowych i bezalkoholowych

Projekt "Poznaj zawód podczas stażu lub praktyk" - zajęcia specjalistyczne zawodowe w zawodzie technik hotelarstwa prowadzone przez P. Annę Jadczak.

Staże zawodowe uczniów biorących udział w projekcie.

Kurs baristyczny II EDYCJA - rozpoczęcie kursu 04.03.2017r. Uczestnikami jest grupa 10 osobowa z klasy IITŻIUG, IIIC. Kurs poprowadzi Pan Bartosz Prońko.
Celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności przez uczniów w zakresie obsługi baristycznej gości w lokalach gastronomicznych, a w szczególności wypracowanie nawyków zawodowych.

Kurs barmański – rozpoczęcie kursu 18.02. 2017r. Uczestnikami kursu jest grupa 10 osobowa z klas IVTUG oraz IVTHO. Zajęcia poprowadzi Pan Bartosz Prońko. Celem kursu jest umiejętność profesjonalnego przyrządzania napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Kurs florystyczny – rozpoczęcie 18.02. 2017r. Uczestnikami kursu jest grupa 10 osobowa z klas: IIITUG , IVTUGŻ, IITHO, IIIC. Zajęcia poprowadzi Pani Teresa Wilk. Celem kursu jest umiejętność związana z aranżacją Sali konsumenckiej dobieraniem barw i kompozycji, układaniem kwiatów w naczyniach, dekorowaniem stołów.

Kurs carvingu- rozpoczęcie kursu 17.02.2017r. Uczestnikami kursu jest grupa 10 osobowa z klas: IIITHO, IIIC. Kurs poprowadzi Marek Rybacki mistrz Polski w carvingu. Celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności przez uczniów w zakresie carvingu czyli przygotowania dekoracji z warzyw i owoców a szczególności wypracowanie nawyków zawodowych.
Kurs baristyczny- rozpoczęcie kursu 3.12.2016r. Uczestnikami jest grupa 10 osobowa z klasy IIITŻIUG, IIIC. Kurs poprowadzi Pan Bartosz Prońko. Celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności przez uczniów w zakresie obsługi baristycznej gości w lokalach gastronomicznych, a w szczególności wypracowanie nawyków zawodowych.
Kurs carvingu- rozpoczęcie kursu 2.12.2016r. Uczestnikami kursu jest grupa 10 osobowa z klas: IVTHO, IVTŻIUG. Kurs poprowadzi Marek Rybacki mistrz Polski w carvingu. Celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności przez uczniów w zakresie carvingu czyli przygotowania dekoracji z warzyw i owoców a szczególności wypracowanie nawyków zawodowych.

Kurs barmański – rozpoczęcie kursu 19.XI. 2016r. Uczestnikami kursu jest grupa 10 osobowa z klas IIITUG oraz IVTHO. Zajęcia poprowadzi Pan Bartosz Prońko. Celem kursu jest umiejętność profesjonalnego przyrządzania napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Kurs florystyczny – rozpoczęcie 19.XI. 2016r. Uczestnikami kursu jest grupa 10 osobowa z klas IIITUG oraz IVTUGŻ. Zajęcia poprowadzi Pani Teresa Wilk. Celem kursu jest umiejętność związana z aranżacją Sali konsumenckiej dobieraniem barw i kompozycji, układaniem kwiatów w naczyniach, dekorowaniem stołów.

Kurs event manager- rozpoczęcie kursu 19.XI.2016r. Uczestnikami kursu jest grupa 10 osobowa z klas IIITHO, IVTUG. Zajęcia poprowadzi Pani Barbara Petrus. Celem kursu jest organizacja imprezy od koncepcji do realizacji.