zaloguj się   
SmodCMS

Kącik sportowy

16 czerwca 2016r. DZIEŃ KIBICA W SZKOLE 

03.06.2016r. DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO  

03.06.2016r. Finał Turnieju w Piłkę Nożną o Puchar Dyrektora Szkoły. W tym roku szkolnym zwycięscą została klasa II A połączona z klasą II LO. Klasa III TBI po dwóch latach była zmuszona oddać tytuł Mistrza Szkoły, a mało brakowało do wygranej  

31.05-01.06.2016r. TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY 2015/2016

Rajd rowerowy do Spały – 24 maja 2016 – w sumie 62km

24.04.2016r. Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych LZS.

19.04.2016r. SZKOLNY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ.

13.04.2016r. ZAWODY SPORTOWE W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT 

12.04.2016r. ZAWODY SPORTOWE W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW 

08.03.2016r. ZAWODY SPORTOWE W PIŁKĄ KOSZYKOWĄ Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w „Licealiadzie” szkół ponadgimnazjalnych w piłkę koszykową.   

27.10.2016r. WIECEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH

05.06.2015r. DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

10-11.12.2015r. Szkolny Turniej w Tenisa Stołowego 

20.11.2015r. ZAWODY SPORTOWE w PIŁKĘ RĘCZNĄ CHŁOPCÓW

12.10.2015r. JESTEŚMY NAJLEPSI – MAMY I MIEJSCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

11.10. 2015r. W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW W POWIECIE I W REJONIE ZDOBYLIŚMY I MIEJSCA.

29.09.2015r. ZAWODY SPORTOWE – INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE.

30.05.2014r. DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

09.04.2014r. ZAWODY SPORTOWE - PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT -II MIEJSCE

12.12.2014r. Zawody sportowe w Tenisie Stołowym Dziewcząt - II miejsce. Skład Marta Pachnik, Martyna Rokicka, Karolina Solarek

28.11.2014r. SZKOLNY TURNIEJ W TENISA STOŁOWEGO - zwycięzca - Marta Pachnik

26.09.2014r. ZAWODY SPORTOWE - LEKKA ATLETYKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, DZIEWCZĘTA - III MIEJSCE, CHŁOPCY - I MIEJSCE

Rok 2013, 2014r. - ZAJĘCIA FITNESS KL. I THH

Rok 2013, 2014r. - DODATKOWE ZAJĘCIA FITNESS KL. I TŻiUG

Zajęcia dodatkowe dla młodzieży aerobik - rok 2011/2012  


Zajęcia dodatkowe dla młodzieży z piłka fitball - rok 2011/2012  


03.06.2011

  • Dzień sportu szkolnego - galeria

17.12.2010r.

  • Tenis stołowy dziewczęta
    • 2 miejsce: skład Krocz Natalia Kobyłecka Dorota, Rzepecka Ewelina


23.04.2010r.

  • Mistrzostwa Powiatu Rawskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
    • Chłopcy
      • 1 miejsce Mariusz Domagała
      • 2 miejsce Marcin Socha
      • 5 miejsce Radek Koczywąs
    • Dziewczęta
      • 1 miejsce Żaneta Stępniewska
      • 5 miejsce Makowska Agnieszka


29.09.2009r.

  • Zawody Lekkoatletyczne w Rawa Mazowieckiej


30.04.2009r.

  • Mistrzostwa Powiatu z LZS Induwidualne Biegi Przełajowe
    • Pierwsze miejsce Marcin Socha
    • Czwarte miejsce Mariusz Domagała